Одеса, вул.Тополина 14/1

Елайнери для зубів в Одесі

► 096 300 10 40

Виправлення прикусу елайнерами або їх ще називають капи для зубів, найбезпечніший спосіб вирівняти зуби або виправити прикус. При цьому елайнери на відміну від брекетів, є більш привабливими, для пацієнтів. В першу чергу пов'язано це з естетичним зовнішнім виглядом, так як часто елайнери прозорі і практично невидимі при використанні. Також на відміну від класичних брекетів, кожен пацієнт в період вирівнювання зубів або виправлення прикусу елайнерами, може самостійно їх знімати та ставити в зручний час, що дуже актуально наприклад при очищенні зубів.

Дізнатися підійдуть елайнери для виправлення прикусу або вирівнювання зубів можна тільки у профільного спеціаліста. Стоматологи-ортодонти, відносяться до вузьконаправлених лікарів, які мають право призначати установку елайнерів тим чи іншим пацієнтам. Що б дізнатися чи підійдуть елайнери саме Вам або вашій дитині, можна звернувшись в нашу стоматологічну клініку "Астерия" в Одесі, за адресою вул. Тополева 14/1 (район Таїрове).

 

                

Показання до установки елайнеров

Задуматися про застосування цих сучасних конструкцій потрібно, якщо у вас:

 • ротація одного або декількох зубів;
 • зуби надмірно нахилені або збиті в купу;
 • є необхідність у створенні місця для розміщення зубного імпланта;
 • зубоальвеолярное вкорочення або подовження;
 • порушена форма зубного ряду;
 • є широкі проміжки між зубами.

Також елайнери застосовують для фіксування результату від використання брекетів, щоб після зняття брекет-системи зуби не повернулися в колишнє положення. У таких випадках стоматологи радять застосовувати конструкцію періодично і протягом декількох років.

Що таке елайнери?

Елайнери представляють собою різновид кап для зубів, які одягаються як чохол на нижній або верхній ряд зубів. Виготовляється така конструкція з прозорого полімеру, завдяки чому елайнери майже непомітні для сторонніх очей. Матеріал, з якого виконані накладки, досить жорсткий і міцний.

 

Скільки коштують елайнери?

Елайнери індивідуальні і створюються виключно за зліпком зубних рядів. Іншими словами вони завжди унікальні для кожної людини. Для важких випадків викривлення зубного ряду можуть бути виготовлено кілька елайнеров розрахованих на поетапне виправлення. Точна вартість може бути визначена фахівцем на основі обстеження та обраних матеріалів кап елайнерів самим пацієнтом.

 

Як довго носити капи елайнери?

Для формування правильного прикусу або вирівнювання нижнього або верхнього ряду зубів термін застосування (носіння) елайнеров може варіюватися від декількох місяців до року. Призначає і регулює період носіння кап елайнерів тільки лікар. Це в компетенції таких фахівців як стоматологи-ортодонти. Зазвичай підліткам потрібно менше часу, ніж дорослим.

Етапи встановлення елайнерів в клініці "Астерия" в Одесі

Етап 1. Пацієнт повинен пройти діагностику: зробити фото і знімки зубних рядів на панорамному 2D рентгенапараті, який встановлений в нашій клініці.
Етап 2. Лікар обробляє отримані відомості і робить зліпки з щелепи. За допомогою комп'ютерних технологій пацієнт має можливість побачити свою майбутню посмішку у вигляді 3D моделі або Сетап.
Етап 3. Відбувається установка активаторів. Якщо випадок важкий, можуть знадобитися кілька елайнерів.
Етап 4. Зняття конструкції і закріплення ефекту.

Елайнери виготовляють формуванням об'єктів різних форм (у нашому випадку - моделі щелепи) з пластин полімерів під тиском і при нагріванні в спеціальних апаратах для пресування.

Обмеження на застосування елайнерів

Не всі зубні дефекти можливо виправити за допомогою елайнерів - у них недостатня сила тиску. Вони допомагають коригувати лише незначні відхилення в розташуванні зубів у дорослих і підлітків.

Система рекомендована до застосування пацієнтам старше 12 років. Дітям до цього віку лікар-ортодонт може відмовити в установці елайнерів.

Елайнери будуть ефективно працювати тільки у відповідальних пацієнтів. Це пов'язано з тим, що багато людей знімають конструкцію для чищення або для прийому їжі. А потім забувають її надіти. Результат від використання капи в даному випадку буде мінімальним.

Переваги кап елайнерів для зубів

У порівнянні з іншими системами вирівнювання зубів у елайнерів є ряд плюсів:

 • простота в догляді - легко зняти і почистити, не потрібно спеціальних пристосувань (зубних йоржиків, ниток і щіток);
 • швидкість звикання до конструкції - вона перестає заважати вже через кілька годин, максимум - через 1-2 доби;
 • не потрібно відмовлятися від деяких продуктів харчування, як при використанні брекетів;
 • елайнери виглядають естетичніше;
 • завдяки гладкій поверхні і щільному приляганню до зубів вони більш комфортні в носінні.
Наші лікарі

Способи оплати

Ми приймаємо платежі в готівковій та безготівковій формі. Можна оплатити всю процедуру установки елайнерів разом і до початку лікування. А можна оплачувати кожне відвідування лікаря після надання послуги. Всі стоматологічні процедури проводяться на сертифікованому сучасному обладнанні. При дотриманні рекомендацій лікаря наша клініка гарантує позитивний ефект. Від відвідування стоматологічної клініки "Астерия" в Одесі, у Вас залишаться тільки гарні відгуки. Лікарі ортодонти, що займаються виправленням зубного ряду за допомогою елайнерів, мають багаторічний досвід роботи і вміюсь працювати з сучасними матеріалами та обладнанням. Будемо ради бачити всю Вашу сім'ю за адресою - вул. Тополева 14/1 (район Таїрове).

Відгуки наших клієнтів
Усі відгуки
Відповіді на питання
1.Де знаходиться стоматологія?

Стоматологія знаходиться в одному зі спальних районів Одеси - Київський район, вул Тополина, 14/1 

Приходьте, ми будемо раді Вас бачити! 

Записатися на консультацію або прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • зателефонувавши по телефоному номеру +38 096 300 10 40
 • написавши нам на пошту asteriaclinic@gmail.com
 • скористатися формою запису на нашому сайті.

У кожного лікаря свій індивідуальний графік прийому. Для запису до конкретного лікаря Вам необхідно звернутися до нашого адміністратора. 

Графік роботи нашої клініки:

 • Понеділок - П'ятница 8:00 - 19:00
 • Субота - 8:00 - 15:00
 • Неділя - вихідний
Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі