Одеса, вул.Тополина 14/1

Естетична стоматологія

► 096 300 10 40

Естетична стоматологія спрямована на відновлення і виправлення дефектів на зубах, корекції ясен. В рамках естетичної стоматології проводяться процедури по відбілюванню зубів, зняття нальотів, реставрації зубів при появі відколів і тріщин. Стоматологічна клініка "Астерия" проводить повний спектр послуг спрямованих на надання естетики і красивої посмішки. Ми знаходимося в Одесі за адресою вул. Тополева 14/1 (район Таїрове).

 

Послуги які надаються

Процедури по відбілюванню зубів, установки вінірів або люмінірів, а також лазерної корекції ясен проводять наші лікарі з багаторічним досвідом. Естетична стоматологія спрямована на надання Вашим зубам і яснам красивого природного вигляду, що б Ваша посмішка була виразною.

  • У клініці проводять класичне відбілювання зубів. При втраті природного білизни, появі нальотів або якщо просто Вас не влаштовує забарвлення (колір) зубів. Ми прагнемо домогтися самого природного вигляду під час відбілювання, не порушуючи зубну емаль.
  • Художня реставрація зубів. Окремий напрямок який допоможе позбутися від тріщин, що з'явилися і відколів на зубах.
  • Корекція ясен. Більш затребувана процедура корекції ясен лазером. Застосовується при надмірному оголенні ясен.
  • Установка вінірів і люмінірів. Особливий метод естетичної маскування зубів, шляхом установки пластин і накладок. Сучасний метод надати привабливості Вашій посмішці з короткий термін.

Що таке естетична стоматологія?

Зубна естетика, косметична стоматологія спрямована на надання здорового і красивого вигляду Вашим зубам. До окремого напрямку естетичної стоматології відносять відбілювання зубів, виправлення тріщин, установку вінірів і люмінірів.

 

Що таке естетична реставрація зубів?

Під реставрацією або художньої реставрацією визначені процедури по відновленню придбаних дефектів. Утворившихся сколів або тріщин зубів. Де не застосовується метод протезування або імплантації.

Клініка естетичної стоматології "Астерия" в Одесі

Перед тим як відвідати кабінет естетичної стоматології слід пролікувати весь зубний ряд і виправити проблеми з яснами, що б в подальшому робота стоматолога котрий займається естетикою зубів не була марною, а сама процедура була безболісною.

Найбільш часті звернення в нашу клініку пов'язані з відбілюванням зубів і зняттям зубного нальоту. Проводячи первинний огляд, на прийомі у стоматолога визначаються способи відбілювання зубів відповідні для кожного окремо взятого випадку. Деяким досить як естетичних процедур на зубах зняти відкладення (наліт, що утворився від шкідливих звичок), в інших випадках може знадобитися і зняття нальоту і відбілювання.

Також в клініці "Астерия" Ви маєте можливість купити все необхідне для відбілювання зубів в домашніх умовах. Існують спеціально розроблені професійні щітки для полірування зубів і відбілюючі порошки різних складів.

Протипоказання

Відмовою у проведенні відбілювання зубів, установки вінірів і люмінірів можуть бути патології і ризик руйнування зубного ряду. Також не рекомендуються чистки і лазерні корекції ясен пацієнтам з наявними проблемами, які попередньо не були усунені. Слід пам'ятати, що чистка і всі процедури естетичної стоматології - це косметичний вплив на зовнішній вигляд зубів. Лікування слід проводити до а не після.

Рекомендації

Після курсу відбілювання не можна протягом кількох годин приймати в їжу і вживати напої, які можуть впливати будь-яким способом на емаль, викликають фарбування.

Також не можна курити, пити чай, каву та інше. Пов'язано це з тим, що на зубах після чистки відсутня органічна плівка і для відновлення буде потрібно близько 2-3 годин.

Вартість і ціни на найпопулярніші послуги

Зняття зубних відкладень 1500 грн
Курс домашнього відбілювання 3000 грн
Відбілювання зубів (холодне відбілювання лампою Beyond Polus Pro) 4500 грн
Полірування щітка + Air Flow 600 грн

 

Способи оплати

Можлива оплата готівкою або банківською карткою. Можна повністю оплатити всі процедури перед їх початком або оплачувати кожен сеанс за фактом виконання.

Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі