Одеса, вул.Тополина 14/1

Вініри на зуби установка в Одесі

► 096 300 10 40

Вініри для зубів, найшвидший спосіб отримати ідеальні зуби шляхом установки спеціальних керамічних накладок на лицьову частину зуба. Установка вінірів нагадує процедуру імплантації керамічних пластин на поверхню зубів. Таким чином, приховують будь-які дефекти, відколи, проміжки між зубами і інші естетичні дефекти. Вініри дуже популярні в естетичній стоматології не тільки в Одесі, але і по всій Україні. Клініка "Астерия" щодня проводить установку вінірів з кераміки, завдяки наявності сучасного обладнання і матеріалів, а також високому рівню кваліфікації наших лікарів. За первинною консультацією з установки вінірів, звертайтеся за вказаними телефонами або за адресою - Одеса, вул. Тополева 14/1 (район Таїрове).

 

                                   

Що таке зубні вініри?

Даючи визначення вінірами, часто відповідають, що це коронки. Однак така думка є хибною. Два види протезів виконують різні функції і мають різну методику установки. Коронка розташовується на всьому зубі, а вінір лише на його лицьовій стороні. При установці вінірів немає необхідності видаляти нерви і тверді тканини. Можна сказати, що вініри, це накладки на зуби з керамічних матеріалів.

 

Яка товщина виниров?

Товщина вінірів зазвичай становить 0,5-0,6 мм. Порцелянові або керамічні накладки, що виконують функцію заміщення зовнішнього шару зубів. Вініри закривають тільки видиму частину зубів для корекції форми і кольору.

 

Скільки коштує поставити вініри?

Ціни на вініри розраховуватися індивідуально. На вартість вінірів впливає величезна кількість факторів, більшою мірою складність установки і використовувані матеріали.

Установка вінірів в стоматологічній клініці "Астерия" Одеса

Поставити вініри можна виключно в стоматологічній клініці. Помилково припускати, що це можна зробити в домашніх умовах. Для установки обов'язково проводяться знімки і зняття зліпків. За ним уже лікар стоматолог виготовляє накладки і для кожного зуба вони унікальні. Крім цього матеріалами регулюється формування не тільки форми, але і кольору, для досягнення ідеального відтінку і натуральності.

Вініри ставлять в тому випадку, коли немає можливості провести класичне відбілювання зубів, а також коли реставрація полімерами неможлива з тих чи інших причин. Кераміка вінірв настільки натуральна, що її просто неможливо відрізнити від справжнього зуба. Сам процес створення вініра складний і вимагає тривалого часу, так як тонка пластинка багатошарова, а також після виготовлення потрібно подальша обробка, що б встановлені вініри не доставляли дискомфорту.

Показання до установки

 • незначна деформація форми зуба;
 • порушення ріжучого краю різця;
 • сколи та тріщини;
 • яскраво виражені проміжки між зубами;
 • невелике викривлення передньої лінії;
 • неможливість відбілювання.

Етапи установки

 1. На першому прийомі зуби готують до встановлення: при наявності карієсу його заліковують, а пломби замінюють на нові.
 2. Коли всі попередні питання вирішені, фахівець підбере відтінок майбутньої платівки, враховуючи зовнішній вигляд інших зубів.
 3. Якщо вініри керамічні, потрібно препарування зубів. Лікар виконує маніпуляцію через макет - рівно на ту глибину, яку займе вінір.
 4. Роблять зліпок різця - по ньому виготовлять вінір. На зуб поки встановлюється тимчасова платівка: вона захистить тверді тканини від руйнування.
 5. Новий протез спочатку приміряють на гіпсовій моделі зуба. І тільки переконавшись у відсутності нестиковок, здійснюють корекцію безпосередньо на місці.

Можливі протипоказання

Не дивлячись на безпеку матеріалів, установка вінірів є свого роду протезуванням, тому все одно існують випадки, коли не можна ставити вініри.

Установка вінірів не рекомендується:

 • при високому ступені стирання зубів
 • підвищеної жувальної навантаженні на передні зуби;
 • частих травмах щелепи;
 • неправильному прикусі;
 • наявність карієсу, який не усунений;
 • наявності запальних процесів в ротовій порожнині.

Лікарі стоматологічної клініки "Астерия", знають усе про вініри. Практикуючі лікарі стоматологи відділення естетичної стоматології проведуть розгорнуту консультацію і визначать можливість установки вінірів, а також зможуть прорахувати вартість установки і нададуть поради з догляду за зубами з винирами

Відгуки наших клієнтів
Усі відгуки
Відповіді на питання
1.Де знаходиться стоматологія?

Стоматологія знаходиться в одному зі спальних районів Одеси - Київський район, вул Тополина, 14/1 

Приходьте, ми будемо раді Вас бачити! 

Записатися на консультацію або прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • зателефонувавши по телефоному номеру +38 096 300 10 40
 • написавши нам на пошту asteriaclinic@gmail.com
 • скористатися формою запису на нашому сайті.

У кожного лікаря свій індивідуальний графік прийому. Для запису до конкретного лікаря Вам необхідно звернутися до нашого адміністратора. 

Графік роботи нашої клініки:

 • Понеділок - П'ятница 8:00 - 19:00
 • Субота - 8:00 - 15:00
 • Неділя - вихідний
Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі