Одеса, вул.Тополина 14/1

Ортодонтична стоматологія

► 096 300 10 40

Стоматолог-ортодонт або лікар-ортодонт - це фахівець вузького профілю, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням розвитку неправильного прикусу у дорослих і дітей. Стоматологічна клініка "Астерия" в Одесі за адресою вул. Тополева 14/1 (район Таїрове), проводить прийом, консультування та лікування дефектів щелепно-лицьового скелета. Основа надання якісного лікування, є багаторічний досвід і практика наших лікарів-ортодонтів, а також сучасне високотехнологічне обладнання.

 

Кому потрібні послуги лікаря-ортодонта

Людям різного віку з наявністю неправильного прикусу і інших проблем:

 • зуби висунуті вперед або назад;

 • неправильна постановка щелепи;
 • деякі зуби повернені навколо осі;
 • проміжки між зубами;
 • зуби розташовані нерівно.

Всі перераховані вище проблеми сприяють швидкому утворенню карієсу і роблять посмішку нерівною. При наявності будь-якого з дефектів необхідно звернутися до фахівця. У ортодонтической стоматології "Астерия" в Одесі проводиться величезний спектр послуг.

                

Що робить лікар-ортодонт?

Вирівнювання зубів, елайнери, брекет-система, ретенция.

 

Чим відрізняється дитячий і дорослий ортодонт?

Фактично робота стоматолога-ортодонта для дітей спрямована на корекцію процесів формування зубощелепного апарату. Величезна увага спрямована на створення умов для правильного росту і розвитку щелепи. Окремо спостерігається і коригується процес зміни молочного прикусу постійним. Доросла ортодонтія починається, коли всі постійні зуби вже прорізалися. Вона орієнтована на виправлення наявних зубощелепних аномалій.

 

Чим відрізняється ортопед і ортодонт?

Стоматолог-ортодонт - це зубний лікар, що випрямляє зуби за допомогою брекетів, ретейнер і інших пристроїв і методик. Ортопед ж в першу чергу зайнятий відновленням зубного ряду за допомогою установки різних протезів: коронок, кульшових вкладок, "мостів". Своєчасне відвідування стоматологічної клініки дозволить уберегти себе від подальших складних і дорогих процедур.

Послуги лікарів-ортодонтів стоматологічної клініки "Астерия"

Вирівнювання зубів

Вирівнювання зубів - процедура для відновлення прикусу яку проводить лікар-ортодонт. Проводиться корекція зростання і розвитку щелепи, виправлення форми і розміру зубних рядів. Неправильний прикус формується в дитячому віці, по-цьому вкрай важливо отримати консультацію дитячого стоматолога-ортодонта якомога раніше, коли передчасно видаляються молочні зуби або через дитячий шкідливих звичок - смоктання пальця, сосок, ручок, неправильне ковтання. Для виправлення лікування дефектів зубощелепної системи відповідно до віку пацієнта і характерною патологією, призначають спеціальні конструкції (пластинки), які встановлюються на зуби. Вони можуть відрізнятися за видом матеріалу та за віковою категорією: є пристрої призначені для дітей, підлітків і дорослих людей.

Елейнери

Елайнери - прозорі капи для непомітного формування правильного прикусу. Подібна проблема існує не тільки у дітей і подротков, а й у дорослих. Вони майже непомітні в порожнині рота і не заподіюють ніякого дискомфорту. Матеріал підбирається таким чином, щоб не травмувати зуби і ясна, не провокувати алергічну реакцію і не викликати дискомфорт. Пристрої безболісно тиснуть на зуби, направляючи їх у потрібне русло. Елайнери - це знімні конструкції. Їх носять протягом дня, за винятком чищення зубів і прийомів їжі. Зазвичай елайнери робляться набором і видаються пацієнтові в кількості декількох штук. Хороший зубний лікар ортодонт обов'язково розпише графік. Через деякий час одна капа змінюється на іншу. Навіть якщо Ви раніше відвідували інші стоматологічні поліклініки в Одесі і не отримали належної уваги, наші зубні лікарі ортодонти не відмовлять у допомозі і будуть раді бачити у себе на прийомі.

Відмінність елайнерово від брекетів - капи непомітні на зубах і відносяться до знімних ортодонтичних пристосувань, а брекети жорстко фіксуються і помітні в порожнині рота.

Брекет-система

Брекет-система - незнімні пристрої для відновлення прикусу. Систему встановлюють двома способами:
Вестибулярний (зовнішній) - конструкція встановлюється на зовнішню сторону зубів - це найпоширеніший спосіб.
Лінгвальний (внутрішній) - брекети - на внутрішню сторону порожнини рота. При виборі цього варіанту конструкцію не буде видно, проте пацієнту потрібен час, щоб адаптуватися і може страждати дикція.

Ретенция

Ретенция - загальна назва лікування пацієнтів з діагнозом «ретенция зубів» і встановлення конструкцій в ротовій порожнині для «закріплення результату» після носіння брекетів і інших систем.
Часто доктора ставлять діагноз «Ретенция зуба» - це сформований зуб, який повністю закритий яснами або знаходиться в кістковій тканині. Також вони можуть перебувати в неправильному положенні: вертикальному, горизонтальному або незграбною.

Діагноз «ретенция зуба» не буває самостійним, а супроводжується патологією прикусу, зубних рядів або окремих зубів.

Термін лікування - 1-2 роки на брекетной системі. Після носіння брекетів або кап - зуби будуть прагнути повернутися на місце, тому для закріплення результату здорової усмішки необхідно почати ретенційний період - закріпити отриманий результат, встановивши зубної ретейнер - тонку металеву дугу, яка кріпиться до частини зубного ряду з внутрішньої сторони.

Є 2 види ретейнер:

 • Незнімні конструкції встановлюються на тривалий період.
 • Знімні встановлюються за графіком: день, ніч.

Без належної підтримуючої терапії, лікування брекет-системами абсолютно безглуздо, адже зуби з часом повернутися на колишні місця.
Догляд за зубами з конструкцією
Необхідно щодня і ретельно чистити зуби, так як з-за дуги доступ може бути складніше. При необхідності використовувати ополіскувачі і регулярно відвідувати стоматолога.

Протипоказання

Елайнери приписують для носіння більше дітям, ніж дорослим. Але при незначних порушень в ротовій порожнині, дорослим теж можуть призначити їх застосування.
Брекет-система не підійде дітям, оскільки у них ще тільки формуються постійний ряд зубів. Такі конструкції призначають підліткам і дорослим.
Ретенция молочних зубів у дітей спостерігається досить рідко, тому дана терапія призначається в основному дорослим.

Все про відвідини клініки

Для запису клієнт може особисто прийти в клініку: пацієнтів з гострим болем приймають позачергово. Або записатися за вказаними контактами. Лікування проводиться на сучасному якісному обладнанні з застосуванням анестезії: аплікаційної або ін'єкційної. Також фахівці роблять місцеві проби на знеболюючі або, за бажанням пацієнта, відправляють робити алергопроби.

Стоматологічна клініка "Астерія" підтримує всі можливі способи оплати:

 • Готівковий розрахунок;
 • Безготівкова оплата.

Точну вартість лікування можна дізнатися у Вашого лікаря.

Клініка надає документ - "Виконання гарантійних зобов'язань". І в разі неякісних медичних послуг з боку клініки, зобов'язується безкоштовно усунути недоліки протягом 20 днів після звернення. Варто відзначити, що точний гарантований термін залежить від ступеня лікування.

Також є кілька варіантів оплати послуг:

 • Можна розрахуватися заздалегідь за весь курс лікування.
 • Передбачена оплата після кожного кожного сеансу (якщо лікування розраховане на кілька сеансів).

Своєчасно звертайтеся за медичною допомогою до профільного фахівця стоматолога-ортодонта приватної стомотологіческой клініки "Астерия" в Одесі за адресою вул. Тополева 14/1. Про наших фахівцях залишаються тільки позитивні відгуки, по-цьому для багатьох "Астерия" стає сімейною стоматологічною клінікою.

Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі