Одеса, вул.Тополина 14/1

Ретейнери для вирівнювання зубів в Одесі

► 096 300 10 40

Установка ретейнерів для зубів, деколи необхідна процедура, яка потрібна пацієнтам після зняття брекет систем або кап. Ретенція зубів - діагноз, який встановлюється лікарем-ортодонтом, після курсу носіння брекетів. Ретейнери ставлять для того що б після зняття брекетів не відбувалося зворотного повернення зубного ряду. Фактично ретейнери потрібні більше не для вирівнювання зубів, а для запобігання зсуву зубів після того як вони будуть звільнені від ортодонтичних систем. Сама процедура призначення і установки вимагає великої уваги з боку стоматолога-ортодонта, так як це важливий етап реабілітації. Якщо Ви плануєте знімати брекети або Вам потрібна установка або зняття ретейнер, звертайтеся до наших фахівців в стоматологічну клініку "Астерия" в Одесі, яка розташована за адресою - вул. Тополева 14/1 (район Таїрове).

 

Види ретейнерів

Існують як зйомні, так і не зйомні конструкції. Зйомні при цьому існують двох видів у вигляді прозорих пластинок або кап і у вигляді позиционерів.

Капи ретейнери потрібно носити постійно і дозволяється їх знімати тільки під час їжі, після ретельного чищення зубів після кожного прийому їжі. Позіционери це теж ретейнери капи, тільки для двох щелеп, тому їх надягають тільки під час сну.

Незйомні ретейнери - найпопулярніший і поширений вид. Являють собою тонкий металевий дріт, що проходить по внутрішній стороні зубного ряду. Незйомні ретейнери не видимі для оточуючих і не вимагають особливого догляду, але їх установка можлива якщо не було видалених зубів в ряду.

З чого роблять ретейнери?

Незйомні конструкції виготовляють зі спеціального металевого дроту для застосування в стоматології. Капи ретейнери і позиціонери виготовляють з полімерних матеріалів.

 

Що буде якщо не носити ретейнери?

Після зняття брекетів висока імовірність, що зуби після впливу сили тиску можуть повернутися в первісний стан. Іншими словами курс, по вирівнюванню зубів проведений протягом тривалого часу може виявитися марним.

 

Як зняти ретейнери?

Капи ретейнери і позиціонери просто самостійно зняти, такяк це зйомна конструкція, а ось для зняття дротяних металевих ретейнерів потрібно звернутися до лікаря ортодонта.

Установка ретейнерів в стоматологічній клініці "Астерия"

Для того що б поставити зйомні ретейнери необхідно попередньо звернутися до лікаря ортодонта. Проводиться процедура зняття зліпка зубів, для подальшого виготовлення капи або позиционера. Вартість ретейнера можна уточнити, до того як вони будуть виготовлені. Далі фахівець визначає курс і подальше обстеження, відправляючи пацієнта з потрібними рекомендаціями щодо носіння зйомних ретейнерів.

Для впровадження ретейнерів незйомної конструкції, аналогічно проводиться знімок зубного ряду і проводиться обстеження. На основі зліпка виготовляється модель щелепи пацієнта, по якій з тонкого скрученого дроту виготовляється конструкція. У наступний візит в стоматологічну клініку, готовий ретейнер встановлюють на внутрішню частину зубів, яка схована від зору оточуючих.

Терміни носіння

Ретейнери капи, позиціонери, дротові - носять виключно за приписом лікаря ортодонта. Залежно від того на скільки успішно було проведено попереднє вирівнювання зубів брекетами, буде залежати і термін носіння ретейнерів. Як правило, термін носіння ретейнера дорівнює двом термінам носіння самих брекетів. Тобто якщо брекет система стояла у Вас  протягом 1.5 року, то ретейнери призначають на 3-и роки.

Як доглядати

  • При використанні встановлених незйомних ретейнерів акуратно чистять верхню поверхню зубів, що б уникнути пошкодження конструкції. Також підійде використання зубної нитки.
  • Знімні ретейнери капи можна знімати і відповідно окремо очищати зуби і порожнину рота після кожного прийому їжі і окремо очищати ретейнери. Для зберігання позиционеров і кап потрібно також використовувати окрему ємність зі спеціальним розчином, в який потрібно поміщати ретейнери коли вони не використовуються.

Вартість і види оплати

Ціна виготовлення і установки ретейнерів залежить від величезного ряду факторів, які індивідуальні для кожного пацієнта. Також вартість залежить і від виду призначених для установки ретейнерів. Якщо Ви встановлювали незйомні ретейнери в іншому місці, стоматологічна клініка "Астерия" не відмовить в прийомі і проведе всі необхідні процедури по зняттю ретейнерів. Оплатити всі послуги лікарів-ортодонтів можна як готівкою, так і безготівковим способом. Будемо раді бачити Вас на прийомі за адресою: Одеса, вул. Тополева 14/1 (район Таїрове)

Відгуки наших клієнтів
Усі відгуки
Відповіді на питання
1.Де знаходиться стоматологія?

Стоматологія знаходиться в одному зі спальних районів Одеси - Київський район, вул Тополина, 14/1 

Приходьте, ми будемо раді Вас бачити! 

Записатися на консультацію або прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • зателефонувавши по телефоному номеру +38 096 300 10 40
  • написавши нам на пошту asteriaclinic@gmail.com
  • скористатися формою запису на нашому сайті.

У кожного лікаря свій індивідуальний графік прийому. Для запису до конкретного лікаря Вам необхідно звернутися до нашого адміністратора. 

Графік роботи нашої клініки:

  • Понеділок - П'ятница 8:00 - 19:00
  • Субота - 8:00 - 15:00
  • Неділя - вихідний
Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі