Одеса, вул.Тополина 14/1

Хірургічна стоматологія та імплантація зубів в Одесі

► 096 300 10 40

Хірургічна стоматологія та імплантація вирішує величезний ряд завдань при лікуванні зубів. Хірург стоматолог має право проводити складні операції з видалення зубів з одним або декількома країнами, а також проводити підготовку до установки імплантів. Імплантація зубів є складним процесом, який вимагає величезного досвіду і найголовніше наявності високотехнологічного устаткування і якісних матеріалів. Клініка "Астерия" в Одесі має необхідне обладнання і кваліфікованих фахівців, які проводять хірургічні операції і установку зубних імплантів. Якщо Ви плануєте, видалення зуба і установку імплантів, будемо раді бачити Вас на прийомі за адресою вул. Тополева 14/1 (Таїрове) - Київський район Одеси.

 

Основні послуги хірургії та імплантації в клініці "Астерия"

  • Синус Ліфтинг, аугментація - операція, яка передує безпосередньо перед протезуванням, установки зубних імплантів. Процедура введення кісткового матеріалу для відновлення кісткової тканини. Проводиться в разі повної втрати зуба протезуванням.
  • Хірургічне видалення зуба. Операція з видалення зуба з одним коренем або має складні відгалуження. Вимагає певних інструментів і методик.
  • Імплантація зубів. Процес протезування шляхом установки зубних імплатнов з різних матеріалів. Трудомісткий процес, що вимагає значної підготовки

Хірургічна стоматологія, видалення зубів в Одесі

Втручання хірурга стоматолога потрібно в тих випадках, коли стоїть завдання з видалення зуба. Видалення зубів проводиться з багатьох причин: повне руйнування карієсом, при зламаному зубі, що не підлягає відновленню (нарощування) і т.д. Ухвалення рішення про видалення зуба відповідальність не тільки пацієнта, але і лікуючого стоматолога. Перед видаленням проводиться величезний ряд процедур, огляд, знімки і розуміння розташування і структури кореня зуба. Середня ціна видалення зуба легкої складності в клініці "Астерия" становить 1200 гривень. Складне видалення може коштувати вже 2000 гривень.

Синус ліфтинг і аугментація в клініці "Астерия"

Підготовча операція перед протезуванням. Являє собою процедуру нарощування (збільшення) кісткової тканини, як майбутньої платформи для установки зубних імплантів. Чи не багато клінік в Одесі володіють необхідною базою для даної процедури. Середня вартість синус ліфтингу 8500 гривень, аугментации - 11 000 гривень.

Імплантація зубів

Установка зубних імплантів (імплантатів) - головний напрямок нашої клініки. Ми працюємо з сучасними імплантами MIS. Це найнадійніший лідер, який застосовується в стоматології відрізняється якістю, надійністю, вартістю і зручністю установки. Політика стоматологічної клініки "Астерия" надати якісні послуги та гарантію. До нас звертаються пацієнти не тільки з Одеси, але з інших міст для установки зубних імплантів. Середня ціна установки імплантату MIS становить 18000 гривень.

Ми застосовуємо аплікаційну ін'єкційну анестезію, робимо місцеві проби на знеболюючі або пацієнта відправляємо робити алергопроби.

Оплатити послугу можна за допомогою готівкового або безготівкового розрахунку; можна повністю до початку процедур, поетапно оплатити (якщо кілька сеансів, то оплата послуги за фактом їх виконання, тобто після закінчення кожного сеансу).

Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі