Одеса, вул.Тополина 14/1

Загальна стоматологія

► 096 300 10 40

Звертаючись вперше в стоматологічну клініку, Ваш первинний огляд неодмінно проведе лікар стоматолог, який займається загальною стоматологією і такі питання як установка пломби або зняття зубного болю, а також зняття запалення проводиться саме цим фахівцем. У разі коли потрібне втручання іншого фахівця з протезування або установки брекет-систем, Ви отримуєте рекомендацію і напрямок на додаткове обстеження, і подальше лікування. Запис на прийом до лікаря-стоматолога проводиться по телефону або за адресою: Одеса, вул. Тополева 14/1 (Таїрове).

 

Основне завдання загальної стоматології - це захист порожнини рота від захворювань. Лікар-стоматолог загальної практики є фахівцем широкого спрямованості: проводить профілактичну роботу, операції по відновленню зубів, їх лікування та видалення, направляє на проходження необхідних обстежень, може надати першу невідкладну допомогу при гострому зубному болю і зняти запалення слизової оболонки ротової порожнини.

Послуги загальної стоматології в клініці "Астерия" в Одесі

  • Лікування зубів включає в себе їх лазерне лікування, пломбування, лікування карієсу і каналів (в т.ч. лазером). Використовується аплікаційна або ін'єкційна анестезія. Обов'язково проводяться місцеві проби на знеболюючі, або ж пацієнта відправляють робити спеціальні проби на алергени.
  • Зниження чутливості зубів здійснюється за допомогою обробки зубної емалі фторованими і іншими спецскладом. Бажаного результату можна досягти за одне відвідування стоматолога.
  • Усунення бруксизма - несвідомого стискання зубів, а також появи скреготу. Бруксизм може стати причиною серйозних наслідків для здоров'я зубів: їх розхитування, стирання емалі.

Всі процедури виконуються на сучасному стоматологічному обладнанні із застосуванням якісних матеріалів. Ми дбаємо про Вашу ідеальну посмішку маючи на меті буті кращою стоматологічною клінікою в місті Одеса.

Увага! Пацієнти з гострим зубним болем приймаються без черги та очікувань.

Консультація 300 грн
Діагностика і планування лікування 300 грн
Ортопантомограмма 200 грн
Фотополімерна реставрація DenFill (маленька) 600 грн
Фотополімерна реставрація DenFill (середня) 800 грн
Фотополімерна реставрація DenFill (велика) 1000 грн

Фотополімерна реставрація Саро (маленька)

1000 грн

Фотополімерна реставрація Саро (середня)

1200 грн

Фотополімерна реставрація Саро (велика)

1400 грн

Ендо первинне 1 канального зуба

600 грн

Ендо первинне 2 канального зуба

1200 грн

Ендо первинне 3 і більше канального зуба

1800 грн

Ендо вторинне 1 канального зуба

850 грн

Ендо вторинне 2 канального зуба

1500 грн

Ендо вторинне 2 і більше канального зуба

1800 грн
Зняття гострого болю (відкрити) 600 грн
Мед. обробка 200 грн
Постійне ущільнення 1 каналу 400 грн
Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі