Одеса, вул.Тополина 14/1

Протезування зубів в Одесі

Установка зубних протезів різної складності, як знімних так не знімних. Для роботи використовується сучасне обладнання і діагностичні апарати, проводиться моделювання і виготовлення зубних протезів в індивідуальному порядку.

Стоматологічна клініка "Астерія" розташована в Одесі за адресою, вул. Тополева 14/1 (район Таїрове)

Яка вартість протезування?!

5000 грн

Знімний частковий акриловий протез. Найпопулярніший в людей похилого віку. Ці конструкції, як і раніше, затребувані в зубопротезуванні.

7000 грн

Нейлоновий знімний протез. Це більш зручний при носінні знімний протез. Не травмує і не натирає ясна при носінні.

20 000 грн 

Бюгельний протез. Вважається найбільш комфортним серез знімніх протезів. Сучасний метод протезування. Дозволяє рівномірно розподіляти навантаження на ясна. 

Вартість після консультації

Імплантація All-on-4. Вид незнімного протезування. Дозволяє відновити цілий зубний ряд на 4-х імплантах. Вікористовується для відновлення верхньогоряду зубів


Консультація та запис!

096 300 10 40


Детально про види протезування зубів

Протезування зубів буває на знімних, незнімних протезах і імплантатах.

Знімні:

Пластинчасті протези з акрилу або нейлону. Складаються з пластмасовою основи, на яку встановлюють штучні зуби. Основа кріпиться безпосередньо до ясен. Часто пластинчастий протез використовують як тимчасовий захід.
Бюгельні конструкції. Їх застосовують, коли щелепу містить здорові зуби. До них гачками кріпиться металеву основу з новими зубами.
Гіпоалергенні. Окрема категорія протезів, які не викликають алергічних реакцій і підходять більшості пацієнтів.
Знімні протези використовують, коли більшу частину зубного ряду зберегти не вдалося або при наявності протипоказань до хірургічного втручання.

Багато пацієнтів вважають за краще незнімні зубні протези.

Незнімні:

 • Коронки - тримають зуби конструкції з металокераміки і цирконію. Їх використовують, коли неможлива установка пломби, але зуб ще можна зберегти. При руйнуванні коронки до ясна встановлюють культевую вкладку - основу для нової коронки.
 • Вініри і накладки. Вони заповнюють зруйновані ділянки зубного ряду, відновлюють зовнішній вигляд і частково функції зубів.
 • Мостовидні - конструкції, які використовують при відсутності декількох зубів підряд і кріплять до збережених частинах зубного ряду.

До окремої категорії відносять зубні імплантати. Вони повністю замінюють загублений зуб і імітують його кореневу систему. Зазвичай система незнімної. Однак якщо відсутня велика частина зубів, фіксують тільки кілька імплантатів. Інша конструкція кріпиться до них і може зніматися.

Показання та протипоказання

Призначається в наступних випадках:

 • підвіщена разрушаемость зубів;
 • Значне або повне руйнування зубної коронки;
 • Відсутність зуба;
 • пошкодження зубного ряду.

Проблеми які перешкоджають протезуванню:

 • захворювання ротової порожніні;
 • вагітність;
 • залежність від наркотіків;
 • период Відновлення после травм;
 • лікування с помощью променевої терапії.
 • пошкодженню тканин кісткі щелепи;
 • проблеми з чистотою ротової порожніні;
 • запальні процеси в робочій області.

У пацієнта могут буті и ЗАГАЛЬНІ протипокази: Особливості згортання крови, неможлівість! Застосування анестезії, обострения хронічніх захворювань, ментальні розладі и віснаження.

Етапи протезування або установки зубних імплантів
Протезування зубів почінається з Огляду и Виявлення можливости протипокази у пацієнта. Если дефекти невелікі, їх віправляють винирами. Коли зуби значний зруйновані, потрібна установка коронок.

Перед установкою коронок зуби обточують. Спочатку ставлять Тимчасові варіанти, а после - незнімні протези. Знімають зліпкі щелепи, за Якими моделюють відсутні зуби.

Лікарі заміряють положення щелепи відносно один одного. Протез моделюють, зберігаючі співвідношення зубного ряду верхньої и ніжньої щелепи. Чи правильна форма протеза рівномірно розподіляє НАВАНТАЖЕННЯ на жувальні м'язи.

Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі