Одеса, вул.Тополина 14/1

Імплантація All-on-4 в Одесі

► 096 300 10 40

Імплантація All-on-4 особливий вид протезування в стоматології, коли відновлення відбувається всіх зубів верхньої або нижньої щелепи. Суть імплантації All-on-4 полягає в установці протеза на 4-е імпланта в верхньому або нижньому зубному ряді. Це унікальна технологія, яка ще отримала не достатнього поширення не тільки в Одесі, але і в Україні. Клініка сімейної стоматології "Астерия" володіє всім необхідним для проведення імплантації All-on-4. Отримати детальну інформацію про ціну імпланта і вартості протезування можна по телефону або записавшись на прийом. Чекаємо Вас за адресою вул. Тополева 14/1 (Таїрове) / Київський район.

 

Як проводиться імплантація All-on-4

Протезування виконується за методикою immediate load (негайна завантаження). Стоматолог впроваджує 4-е імпланта на які встановлюють акриловий протез тимчасового призначення. До 7-ми днів може знадобитися на процес від імплантації імплантів до фіксації протеза. Все буде залежати від конкретної ситуації. Після того як імпланти приживуться, тимчасовий протез замінюється на постійний з металокераміки або цирконію. Все розраховано на десятиліття!

Имплантация All-on-4 фото пример

Що таке Імплантація All-on-4?

Протезування на 4 імплантатах, досить часто називають як - Все-на-чотирьох - сучасний вид імплантації та протезування зубів, який дозволяє встановити незнімний протез з штучними зубами всього лише на 4 імпланта. Пацієнт отримує нові зуби в найкоротший термін. Процедура досить швидка і безболісна.

 

Кому підходить такий вид імплантації зубів?

Для людей, які з різних причин мають втрату цілого ряду зубів. Це можуть бути як люди старшого віку, так і середнього віку. А також люди з атрофією кісткової тканини і повної адентії.

 

Від чого залежить вартість імплантації All-on-4?

В ході даного виду протезування виконується величезний перелік процедур: анестезія, зліпки, апаратна діагностика, аналізи, виготовлення протеза, операція, шовний матеріал, імпланти і т.д. Далеко не усі стоматології в Одесі мають все необхідне обладнання і матеріали для проведення подібного роду імплантації з гарантією.

Акції

Імплантація All-on-4 в клініці "Астерия" Одеса

До нас приходять пацієнти, які практично повністю позбулися всіх зубних одиниць верхнього або нижнього ряду. Найчастіше це пацієнти похилого віку або у випадках втрати зубів після аварій, отриманих травм в різних ситуаціях. Отримати повне відновлення можливо. Не рідко можна зустріти таке визначення як: Імплантація All-on-4 - це зуби за один день.

Показання

 • Відсутність зубів в ряду
 • Множинні дефекти зубів, що не піддаються відновленню
 • отримані травми
 • Атрофія кісткової тканини щелепи

Протипоказання

 • атрофія здебільшого кісткової тканини;
 • запалення і інфекції в ротовій порожнині;
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність і період лактації.
Наші лікарі

Ціна на Імплантацію all-on-4

Ціна безпосередньо залежить від встановлюваних імплантів (виробника). Орієнтовна вартість може бути визначена тільки після повного огляду лікаря. На жаль заздалегідь визначити скільки може коштувати імплантація all-on-4 без знімків і додаткових процедур неможливо.

У будь-якому випадку методика протезування на чотири імпланта замість десяти в разі класичної моделі імплантування значно нижче. Пацієнт відчуває значно менше дискомфорту і отримує більш доступний спосіб відновити нижню або верхню щелепу повністю.

Відгуки наших клієнтів
Усі відгуки
Відповіді на питання
1.Де знаходиться стоматологія?

Стоматологія знаходиться в одному зі спальних районів Одеси - Київський район, вул Тополина, 14/1 

Приходьте, ми будемо раді Вас бачити! 

Записатися на консультацію або прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • зателефонувавши по телефоному номеру +38 096 300 10 40
 • написавши нам на пошту asteriaclinic@gmail.com
 • скористатися формою запису на нашому сайті.

У кожного лікаря свій індивідуальний графік прийому. Для запису до конкретного лікаря Вам необхідно звернутися до нашого адміністратора. 

Графік роботи нашої клініки:

 • Понеділок - П'ятница 8:00 - 19:00
 • Субота - 8:00 - 15:00
 • Неділя - вихідний
Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі