Одеса, вул.Тополина 14/1

Видалення зуба

Вартість видалення зуба – 1200 грн

Видалення відбуваєть виключно після огляду фахівця. За необхідності надається консультація щодо можливості імплантації втраченого зуба

Стоматологічна клініка "Астерія" розташована в Одесі за адресою, вул. Тополева 14/1 (район Таїрове)

Що входе до вартості?!

Огляд та консультація хірурга, збір анамнезу

2

Підготовчі роботи, накладання індивідуального набору оптрагейт, анестезія

Видалення зуба

4

Обробка лунки, надання рекомендацій щодо можливості імплантації або протезування в майбутньому


Консультація та запис!

096 300 10 40


Бажаєте знати більше?

 1. Просте видалення зуба
 2. Складне видалення зуба
 3. Що робити після того, як зуб видалено?

Просте видалення зуба

Проводиться за один прийом, якщо попередньо проведені необхідні огляди і зроблені знімки. Просте видалення не вимагає спеціальних підготовчих процедур, в разі якщо зуб має стандартне розташування і не має нагноений.

Складне видалення зуба

Операція є складною за рахунок гострої стадії нагноєння, гострого болю. До складних, відносяться видалення зуба мудрості, а також зубів з аномальним відхиленням розвитку. Для роботи потрібна висока кваліфікація лікаря хірурга стоматолога. Всі роботи з видалення складного або простому проводяться з використанням анестезії, яка підбирається індивідуально для кожного пацієнта. Ми гарантуємо безболісну процедуру, алергічні реакції на анестезію виключаються після місцевих проб на препарати.

Що робити після того, як зуб видалено?

Видалення зуба є мірою суто вимушеною і як що є хоча б невелика надія на те, що зуб можна залишити і вилікувати це обов’язково буде зроблено. Нажаль є випадки, коли залишити зуб неможливо. Проте після видалення виникає така картина, пацієнт вважає що найгірше позаду і все що залишається це загоювати рану. Але ж, не зважаючи на те, що пацієнт позбавився страждань які приносив йому хворий зуб, лікування на цьому не закінчується.
Справа у тому, що відсутність зубу запускає деструктивні процеси у нашому організмі.  По перше це деформація щелепи, яка маючи у собі пустоти на місці зубів починає змінювати форму. Це має наслідок у зміні прикусу, що веде за собою зміну контуру обличчя. Відновити щелепу після таких змін дуже важко та дорого. Ще відсутність зуба  псує процес жування, що напряму погіршує травлення.

Таким чином, після видалення зуба буде дуже розумним проконсультуватись у лікаря що до заміни хворого зуба на новий штучний зуб з гарантією. Це буде добре як з боку фінансових вкладень у лікування, бо поставити новий зуб відразу буде дешевше, а ніж виправляти всю щелепу згодом, так і з боку дбання за своє здоров’я. Ми пропонуємо два види відновлення штучного зубу: імплантація та протезування. Жоден вид має свої переваги. Скоріш за все вам буде цікаво знати, який вид більш підходить саме для вас.

Видалення зубів стоматологія "Астерия" в Одесі

Клініка сімейної стоматології "Астерия" приймає всіх пацієнтів зі складним видаленням зубів, при гострому зубному болю без черги. Під час проведення операції дотримуються всі необхідні процедури щодо запобігання розповсюдженню інфекцій, проводиться ретельний огляд і діагностика з використанням сучасного обладнання.

Етапи видалення зуба

 • відділення тканин ясен від шийки зуба або кореня;
 • накладення, просування, здавлювання щипців;
 • висмикування зуба (ротація), виведення його з лунки і ротової порожнини.
 • можливо обробка тканин для швидкого відновлення

Видалення зуба мудрості

Не рідко в приватну клініку "Астерия" звертаються пацієнти з питанням "вирвати зуб мудрості". Ця операція є плановою, як правило попередньо проводиться підготовка, проводяться знімки. Важливо визначити складність видалення зуба мудрості.

У тих випадках якщо зуб мудрості має вже запалення, розгалужену кореневу систему або зруйновану зубну коронку вартість видалення зуба зростає.

Відповіді на питання
1.Де знаходиться стоматологія?

Стоматологія знаходиться в одному зі спальних районів Одеси - Київський район, вул Тополина, 14/1 

Приходьте, ми будемо раді Вас бачити! 

Записатися на консультацію або прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • зателефонувавши по телефоному номеру +38 096 300 10 40
 • написавши нам на пошту asteriaclinic@gmail.com
 • скористатися формою запису на нашому сайті.

У кожного лікаря свій індивідуальний графік прийому. Для запису до конкретного лікаря Вам необхідно звернутися до нашого адміністратора. 

Графік роботи нашої клініки:

 • Понеділок - П'ятница 8:00 - 19:00
 • Субота - 8:00 - 15:00
 • Неділя - вихідний
Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі