Одеса, вул.Тополина 14/1

Лікування гіперестезії - чутливості зубів в Одесі

► 096 300 10 40

Чутливість зубів або гіперестезія, найпоширеніше явище в стоматологічній практиці. Коли зубна емаль стоншується, зуби стають особливо чутливими до будь-яких зовнішніх подразників. Найчастіше проявляється при вживанні гарячих або холодних напоїв або під час чищення зубів. Лікування гіперестезії або підвищеної чутливості зубів проводиться зараз сучасними методами. Стоматологічна клініка "Астерия" запрошує всіх провести огляд і вирішити проблему чутливості зубів за один прийом. Ми знаходимося за адресою вул. Тополева 14/1 (Таїрове) в Одесі.

 

Причини підвищеної чутливості зубів

 • Основними причинами є нерегулярна або занадто агресивна чистка зубів;
 • Підвищене вживання в їжу кислої або солодкої їжі;
 • Чи не правильно підібрана або паста або зубна щітка, вони також викликають пошкодження емалі;
 • Хімічне руйнування захисного шару зубів, в разі порушення PH балансу.

Методи лікування гіперестезії

 • Проведення загального огляду;
 • Усунення зубного каменю, карієсу і інших виявлених дефектів;
 • Нанесення препаратів ремінералізуючих захисний шар зубів або спеціального лаку який оберігає зубну емаль.

Профілактика підвищеної чутливості зубів

Повноцінна гігієна порожнини рота. Чищення зубів щадними зубними пастами і щітками. Також необхідно наситити організм продуктами з високим вмістом кальцію і фосфору. Намагатися не вживати без міри солодкі і кислі продукти. Після прийому їжі полоскати ротову порожнину хоча б водою. Та не нехтувати відвідинами стоматолога для планового огляду.

Лікування гіперестезії в клініці "Астерия" Одеса

Клініка сімейної стоматології Asteria надає весь спектр стоматологічних послуг, в т.ч. і надання допомоги при гіперестезії. Зняти хворобливі відчуття часом вдається навіть за одне відвідування, крім випадків, коли гіперестезія викликана карієсом і іншими захворюваннями, в такому випадку спочатку потрібно лікування всіх виявлених проблем.

Як ми можемо допомогти

У нашій клініці можуть надати кваліфіковану допомогу для зниження чутливості зубів: обробку зубної емалі фторованими і іншими ефективними складами. Досить буде одного відвідування стоматолога для досягнення результату: помітного зниження чутливості або навіть повного усунення проблеми.

При занедбаності проблеми, коли біль виникає при найменшому подразненні зубів, можлива установка вінірів або Люмініри. У разі установки керамічних накладок може знадобитися від 3 до 5 візитів для консультації, виготовлення зубних зліпків, підбору, примірки і установки мікропротезів.

Крім цього, можна отримати сервісний-консультація, де вас навчать правильно доглядати за ротовою порожниною при гіперчутливості зубів.

Вартість і способи оплати

Вартість проведення лікування визначається тільки після огляду лікаря і призначень які будуть видані в рамках призначеного лікування. Послуги оплачуються так, як зручно пацієнту: цілком до початку проведення процедур або частинами: після кожного відвідування лікаря. Можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок з клінікою.

Відгуки наших клієнтів
Усі відгуки
Відповіді на питання
1.Де знаходиться стоматологія?

Стоматологія знаходиться в одному зі спальних районів Одеси - Київський район, вул Тополина, 14/1 

Приходьте, ми будемо раді Вас бачити! 

Записатися на консультацію або прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • зателефонувавши по телефоному номеру +38 096 300 10 40
 • написавши нам на пошту asteriaclinic@gmail.com
 • скористатися формою запису на нашому сайті.

У кожного лікаря свій індивідуальний графік прийому. Для запису до конкретного лікаря Вам необхідно звернутися до нашого адміністратора. 

Графік роботи нашої клініки:

 • Понеділок - П'ятница 8:00 - 19:00
 • Субота - 8:00 - 15:00
 • Неділя - вихідний
Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі