Одеса, вул.Тополина 14/1

Професійне чищення зубів

Вартість професійної чистки – 1500 грн

Ультразвукове чищення або Air-Flow можна виконати безпосередньо тільки в клініці. Процедура дозволяє повернути зубам природну білизну, а також вчасно та ефективно запобігати розвитку карієсу.

Стоматологічна клініка "Астерія" розташована в Одесі за адресою, вул. Тополева 14/1 (район Таїрове)

Що входе до вартості?!

 1 

Проведення обстеження порожнини рота та зубного ряду. Етап знайомства з лікарем, а лікар в свою чергу знайомиться з чим йому потрібно працювати та запропонує оптимальні .

 2 

Підготовчі роботи, накладання індивідуального набору оптрагейт

 3 

Ультразвукове чищення або Air-Flow для м`яких відкладень та незначному нальоті на зубах.

 4 

Полірування щіткою та пастами. Важливі пораді фахівця в подальшому догляді.


Консультація та запис!

096 300 10 40


Бажаєте знати більше?

 1. Чи можуть випадати пломби при ультразвуковому чищенні?
 2. Що ефективніше чистка ультразвуком або Air Flow?
 3. Які протипоказання?

Досить часто нас запитують, що краще чистка зубів ультразвуком або Air Flow чистка. Обидва ці методи сильно відрізняються. Чистка Air Flow проводиться з використанням повітря з водою, як більш щадний метод для зняття м'якого нальоту. Підійде для чищення зубів від наслідків куріння або нальотів від кави. Прибрати "жовтизну" з важкодоступних місць.

Чищення зубів ультразвуком, дозволить зруйнувати зубний камінь, що утворився за кілька років. Чистка ультразвуком дробить кристалізуватися освіти, а в наслідку вимивається водою.

                               

Дізнатися докладніше і визначити яка саме професійна чистка підійде саме Вам, можна записавшись на прийом в стоматологічну клініку "Астерия" в Одесі за адресою вул. Тополева 14/1 (Таїрове).

Чи можуть випадати пломби при ультразвуковому чищенні?

Така ймовірність є. Але швидше за все таке можливе, якщо раніше було проведено не якісне лікування і пломба мала слабке зчеплення з зубом. Подібний виявлений дефект при чищенні зубів ультразвуком має навіть позитивний ефект, так як рано чи пізно погано встановлена пломба дасть про себе знати.

 

Що ефективніше чистка ультразвуком або Air Flow?

Air Flow застосовується для зняття зубного нальоту і м'яких відкладень, а ультразвук допоможе позбутися від зубного каменю. Обидві процедури мають різну спрямованість. Що саме застосовувати вирішує лікуючий лікар стоматолог.

 

Які протипоказання?

 • запалення ясен в період активної фази;
 • вагітність;
 • вік до 14 років;
 • наявність кардіостимулятора
 • недавнє видалення зуба.

Air Flow і ультразвукова чистка зубів в клініці "Астерия" Одеса

Призначення процедури і свідчення:

Профілактика зубів і ясен. У цьому питанні особливе значення має професійна гігієна - комплекс заходів по догляду за ротовою порожниною, які проводяться в умовах клініки. Йдеться про видалення м'якого нальоту і зубного каменю з подальшою поліровкою емалі. Процедури рекомендовані всім пацієнтам, а в окремих випадках, наприклад, перед імплантацією, реставрацією і відбілюванням вони вважаються обов'язковими.

Види професійної читки

Після огляду зубів і оцінки стану ясен проводяться:

 • ультразвукова чистка;
 • зняття зубних відкладень із застосуванням системи Air-Flow.

Для видалення твердого зубного нальоту використовується ультразвуковий скалер. При високій чутливості виконується анестезія. У клініці Asteria передбачено ін'єкційне та аплікаційної знеболювання з проведенням алергопроби.

Піскоструминний апарат Air-Flow дозволяє прибрати м'які зубні відкладення і пігменти чаю, кави та інших барвників з емалі. Плюс до цього проводиться повітряно-абразивна поліровка.

Функція приладу полягає в напрямку під високим тиском струменя води з додаванням соди. Так вдається якісно очистити поверхню зубів, включаючи важкодоступні ділянки.

Відповіді на питання
1.Де знаходиться стоматологія?

Стоматологія знаходиться в одному зі спальних районів Одеси - Київський район, вул Тополина, 14/1 

Приходьте, ми будемо раді Вас бачити! 

Записатися на консультацію або прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • зателефонувавши по телефоному номеру +38 096 300 10 40
 • написавши нам на пошту asteriaclinic@gmail.com
 • скористатися формою запису на нашому сайті.

У кожного лікаря свій індивідуальний графік прийому. Для запису до конкретного лікаря Вам необхідно звернутися до нашого адміністратора. 

Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі