Одеса, вул.Тополина 14/1

Відбілювання зубів

Вартість відбілювання – 4500 грн

Якісне відбілювання найбезпечнішим способом за допомогою Beyond Polus. Це швидко, беспечно та безболісно

Стоматологічна клініка "Астерія" розташована в Одесі за адресою, вул. Тополева 14/1 (район Таїрове)

Що входе до вартості?!

 1 

Проведення огляду. Виконується гігієна ротової порожнини, аналізується колір зубного ряду

 2 

Підготовчі роботи, накладання індивідуального набору оптрагейт

 3 

Нанесення захистного та відбілючуго геля та активація його. 

 4 

Ремінералізація зубів, очищення


Консультація та запис!

096 300 10 40


Бажаєте знати більше?

 1. Чи потрібно робити чистку перед відбілюванням зубів?
 2. Як довго зберігається ефект від відбілювання зубів?
 3. Які протипоказання?

Всі чули про відбілювання зубів і багато читали про різні способи: лазерне, фотовибілювання, біо відбілювання, відбілювання капами і пастами в домашніх умовах. Але як вони застосовуються і чи всім підходять відомо не всім.

                              

Які методи відбілювання зубів застосовуються в клініці "Астерия"

Під кожного пацієнта, підбирається оптимальний варіант відбілити зуби. Залежить це від ступеня потемніння, відкладень від шкідливих звичок, а також від бажання отримати той чи інший естетичний ефект від проведеної процедури.

 • Чистка і відбілювання зубів Air Flow
 • біо відбілювання
 • Лазерне відбілювання зубів
 • Відбілювання гелями і капами в домашніх умовах
 • Фотовідбілювання

Яке найбезпечніше відбілювання зубів?

Безпечними є всі методи. Жодна чистка або відбілювання не викликають болю і шкоди для організму, за вийнятком індивідуальних чинників, таких як наявність хронічних захворювань і вагітність.

 

Чи потрібно робити чистку перед відбілюванням зубів?

Обов'язково перед проведенням лазерного або фотовідбілювання потрібно робити чистку. Потрібно це для того що б очищающий гель краще проникав і впливав на зуби.

 

Як довго зберігається ефект від відбілювання зубів?

Після курсу відбілювання, результат може зберігатися від 1 року і до кількох років. Потемніння і поява нальоту безпосередньо залежить від способу життя, підтримки гігієни порожнини рота кожного окремо взятого пацієнта.

Протипоказання

Принципово немає факторів, які забороняють тим, хто зважився на процедуру відбілити зуби в стоматологічній клініці. Але ми не рекомендуємо проводити чистку і відбілювання зубів: дітям до 16 років, годуючим мамам і вагітним, алергікам, людям з різними хронічними захворюваннями.

Лазерне відбілювання зубів

Величезна увага в нашій клініці приділяється послузі по лазерному відбілювання зубів. Для зняття нальоту, потемніння і повернення красивого здорового кольору зубного ряду, застосовуються виключно високоякісні матеріали. Запорука успіху і отримання гідного результату правильно підібрані відбілюючі гелі (виробництва США, Німеччини та ін.). Відбілювання лазером настільки ефективно, що дозволяє видалити пігменти і плями, які нашаровувалися довгі роки.

Весь процес не викликає ніяких больових ефектів, і в кілька етапів можна освітлити зуби на 6-8 тонів. Часто процедура затребувана для дорослих і не застосовується дітям і підліткам до 16 років.

Фотовідбілювання зубів

На нанесений спеціалізований стоматологічний гель, проводиться вплив ультрафіолетом. Під дією лампи відбувається активація гелю і проводиться чистка. У складі відбілюючих гелів також присутні мікроелементи які в подальшому зміцнюють емаль, завдяки чому ефект зберігається на тривалий час.

Відбілювання зубів в домашніх умовах

Також можна використовувати подібний спосіб, але він вимагає певної підготовки. Спочатку проводиться чистка, проводиться зліпок зубного ряду або всієї щелепи. Виготовляється капа і підбирається очищающий гель. Лікар стоматолог пише курс і проводить навчання, як наносити відбілюючий гель на капу. Після курсу відбілювання зубів в домашніх умовах потрібно буде прийти для огляду і визначення завершення відбілювання. Даний метод також широко користується попитом, але вимагає набагато більше часу.

Протипоказання

Принципово немає факторів, які забороняють тим, хто зважився на процедуру відбілити зуби в стоматологічній клініці. Але ми не рекомендуємо проводити чистку і відбілювання зубів: дітям до 16 років, годуючим мамам і вагітним, алергікам, людям з різними хронічними захворюваннями.

Відповіді на питання
1.Де знаходиться стоматологія?

Стоматологія знаходиться в одному зі спальних районів Одеси - Київський район, вул Тополина, 14/1 

Приходьте, ми будемо раді Вас бачити! 

Записатися на консультацію або прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • зателефонувавши по телефоному номеру +38 096 300 10 40
 • написавши нам на пошту asteriaclinic@gmail.com
 • скористатися формою запису на нашому сайті.

У кожного лікаря свій індивідуальний графік прийому. Для запису до конкретного лікаря Вам необхідно звернутися до нашого адміністратора. 

Графік роботи нашої клініки:

 • Понеділок - П'ятница 8:00 - 19:00
 • Субота - 8:00 - 15:00
 • Неділя - вихідний
Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі