Одеса, вул.Тополина 14/1

Хірург стоматолог Одеса

► 096 300 10 40

Хірургічна стоматологія спрямована на проведення операцій з видалення зубів різної складності, відновленню щелепної області при травмах, видалення утворень і проведення підготовки перед протезуванням або імплантацією зубів. Відділення хірургічної стоматології в клініці "Астерия" приймає пацієнтів з різними проблемами. Звернутися за допомогою до наших лікарів хірургів-стоматологів можна за адресою: Одеса, вул. Тополева 14/1 (Таїрове) - Київський район. Попередньо проводиться запис на прийом по телефону або на сайті.

 

У яких випадках потрібно звертатися до хірурга стоматолога

 • Отримані травми в області щелепи;
 • При направленні на видалення зуба;
 • При появі запалень і новоутворень в порожнині рота;
 • Для виправлення дефектів щелепно-лицьового апарату;
 • Перед протезуванням або імплантацією.

Планові огляди у стоматолога хірурга також проводяться. Зазвичай потрібен нагляд, якщо пацієнти раніше перенесли операцію або для спостереження патологій для контролю прогресування.

Видалення зубів і будь-які інші хірургічні операції в стоматології вимагають ретельної підготовки і проведення діагностичних процедур. Перед прийняттям рішення про видалення зуба і кореня виконуються і розглядаються різні варіанти лікування, і тільки якщо відновити або вилікувати зуб не представляється можливим, проводять призначення на видалення.

Послуги хірургічної стоматології в клініці "Астерия" в Одесі

Хірурги нашої клініки проводять такі операції:

 • Розтин абсцесів в порожнині рота, флюсів;
 • Легке видалення зуба (складність 1 ступеня);
 • Видалення зуба середньої складності (2 ступінь);
 • Складне видалення зуба (3 ступінь);
 • Аугментація;
 • Сінусліфтінг;
 • Імплантація.

Розтин абсцесів, флюсів. Перша стадія гнійного запалення в порожнині рота - флюс. Лікується хірургічним надрізом для вигнання гною і постановкою дренажу, подальше лікування пацієнта проходить вдома.

Абсцес - ускладнений флюс, лікування в цілому схоже з лікуванням флюсу, відрізняється тільки терміном носіння дренажу.

Легке видалення зуба (1 ступеня). Сюди входять прості хірургічні операції з видалення зубів, нічим не ускладнені. Зазвичай процедура видалення 1-го ступеня складності включає в себе постановку анестезії (аплікаційної, ін'єкційної), видалення зуба за допомогою щипців, обробка лунки і рекомендації по догляду.

Видалення зуба середньої складності і складне (2 і 3 ступеня). Дана процедура проводиться при більш складної клінічної картині: неправильно розташований зуб, сильно зруйнований зуб, резорціненний зуб, видалення кореня зуба, Ретінірованние зуби частково або повністю. При таких ситуаціях потрібно більше часу, може знадобитися свердління кісткової тканини, а також видалення зуба по частинах.

Аугментація і сінусліфтінг. Аугментація - це відновлення (нарощування) кісткової тканини. Часто така процедура потрібна перед імплантацією. Кісткову тканину потрібно відновлювати, якщо зуб був видалений давно і кісткова тканина встигла атрофуватися. Дана процедура проводиться під наркозом, так як є досить болючою.

Сінусліфтінг - це операція, яка проводиться тільки на верхній щелепі. Її мета - відновити параметри щелепної кістки та створити надійну основу для подальшої імплантації.

Імплантація. Це метод відновлення зубів за допомогою імплантації на місце видаленого зуба штучного імплантанта, який в подальшому буде служити основою для незнімних протезів.

Вартість і гарантії

Найменування послуги Ціна, грн
Видалення зуба легке 1000
Видалення середньої складності 1200
видалення складне 1500
аугментація 11000
сінусліфтінг 7500
імплантація 9500

Для оплати послуг клініки можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок.

Оплата лікування проводиться таким чином:

 • перед початком процедур;
 • поетапно, якщо потрібно кілька сеансів лікування, в такому випадку оплату проводять за фактом після кожного сеансу.

Гарантійний термін - 20 днів. При виникненні у пацієнта претензій за якістю лікування, протягом цього терміну він може звернутися для безкоштовного виправлення всіх недоліків.

Хороший лікар хірург стоматолог вже чекає Вас на прийомі в Одесі в сучасній сеймейной стоматологічній клініці "Астерия". Всі кабінети відділення хірургії оснащені всім необхідним сучасним обладнання для проведення операцій будь-якої складності.

Відгуки наших клієнтів
Усі відгуки
Відповіді на питання
1.Де знаходиться стоматологія?

Стоматологія знаходиться в одному зі спальних районів Одеси - Київський район, вул Тополина, 14/1 

Приходьте, ми будемо раді Вас бачити! 

Записатися на консультацію або прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • зателефонувавши по телефоному номеру +38 096 300 10 40
 • написавши нам на пошту asteriaclinic@gmail.com
 • скористатися формою запису на нашому сайті.

У кожного лікаря свій індивідуальний графік прийому. Для запису до конкретного лікаря Вам необхідно звернутися до нашого адміністратора. 

Графік роботи нашої клініки:

 • Понеділок - П'ятница 8:00 - 19:00
 • Субота - 8:00 - 15:00
 • Неділя - вихідний
Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі