Одеса, вул.Тополина 14/1

Встановлення брекетів в Одесі

Вартість брекет системи – 14 000 грн

Встановлювати брекети ніколи не пізно! Маючи у своєму штаті досвідчених ортодонтів – ми з радістю готові запросити кожного, хто замислюється над вирівнюванням зубів брекетами, до нас на консультацію. 

Стоматологічна клініка "Астерія" розташована в Одесі за адресою, вул. Тополева 14/1 (район Таїрове)

Що входе до вартості?!

 1 

Проведення діагностичного обстеження порожнини рота та зубного ряду. Етап знайомства з лікарем, а лікар в свою чергу знайомиться з чим йому потрібно працювати та запропоную оптимальні брекет системи.

 2 

Підготовчі роботи та план вирівнювання. Зазделегіть може знадобитіся лікування існуючого каріесу, чистка та зняття нальоту

 3 

Фіксація брекетів із наступним спостереженням. Відповідальна робота яка потребує кваліфікації ликаря. Обов'язковий лікарський контроль для корекції конструкції

 4 

Робота лікаря ортодонта та матеріали вже включено у вартість так само як і первинний прийом для проведення діагностичного обстеження


Консультація та запис!

096 300 10 40


Бажаєте знати більше?

 1. Які брекети використовуються в нашій клініці?
 2. Як довго потрібно носити брекети?
 3. В якому віці можна встановлювати брекет-системи?

Вирівнювання зубів брекетами - один з найпоширеніших методів в практиці стоматології для виправлення зубного ряду у пацієнтів з різним ступенем викривлення. Виправлення прикусу та інших аномалій процес тривалий і слід розуміти, що установка брекет-систем не проводиться на кілька днів. У стоматологічній клініці "Астерия" розташованої в Одесі за адресою, вул. Тополева 14/1 (район Таїрове), працюють кращі лікарі-ортодонти, з величезним досвідом роботи. Для роботи по установці брекет систем використовується високотехнологічне діагностичне обладнання, а самі брекети виготовляються з сертифікованих матеріалів відомих Європейських брендів. Найчастіше брекети призначаються дорослим, трохи рідше підліткам. Проведення виправлення зубного ряду брекетами може призначати виключно профільний стоматолог.

 

Брекети являють собою ортодонтичний апарат, коригуючий аномалію прикусу (змикання зубів), вирівнюючий окремі зуби, що закриває великі проміжки між ними. На відміну від елайнерів їх не вийде знімати і одягати при чищенні зубів

                

Які брекети використовуються в нашій клініці?

Ми працюємо з наступними видами брекетів:

 • металевими;
 • керамічними;
 • сапфірових.
 • лігір;
 • самолігуючі.

Кваліфіковані лікарі здійснюють установку вестибулярних брекет-систем. Вони складаються з самих брекетів, замочок-пластинок, що встановлюються на зуби і об'єднує, що створює тиск на зубний ряд дуги. Терапія триває від півроку до двох років. Термін виправлення прикусу залежить від матеріалу, з якого зроблені брекети і способу кріплення дуги.

Скільки коштує поставити брекети?

Виготовлення, а також установка брекетів процес індивідуальний і вимагає ретельного попереднього огляду і діагностики. Також на вартість впливає вид встановлюються брекетів. Отримати попередню інформацію можна за телефоном, вказаним на нашому сайті або безпосередньо відвідавши стоматологічну клініку "Астерия" в Одесі, за вказаною адресою.

 

Як довго потрібно носити брекети?

Перед тим як звертатися в стоматологічну клініку для установки брекетів, слід розуміти, що процес носіння може займати від декількох місяців до двох років. До цій обставині слід бути морально і психологічно готовим. Найчастіше пацієнти у віці менш схильні до тривалого курсу лікування.

 

В якому віці можна встановлювати брекет-системи?

Стоматологи ортодонти стверджують, що найкращим віком для виправлення зубного ряду є 12-14 років, коли зростаючий організм підлітка буде сприяти якнайшвидшому правильному вирівнювання. Брекет системи, як правило, не рекомендуються дітям з молочними зубами.

 
 

Брекет-системи використовуються стоматологічною клінікою "Астерия"

Самолегірующіе системи не вимагають заміни лігатур, мають підвищеним комфортом. Вони прискорюють виправлення прикусу, дуга в них міцно фіксується і плавно ковзає.

Металеві брекети відрізняються підвищеною зносостійкістю, не ламаються, підходять пацієнтам різного віку. Надають посилений вплив на зуби, скорочуючи період лікування.

Керамічні брекет-системи підбираються під природний колір емалі. Такі брекети гіпоалергенні, по мінімуму травмують м'які тканини, позбавлені металевого присмаку.

Сапфірові є різновидом керамічних, їх виготовляють зі штучного сапфіра, вони представляють собою естетичні, прозорі конструкції. При сонячному світлі виглядають як ювелірна прикраса, а при нестачі світла непомітні на зубах. До їх переваг відносять зносостійкість і комфортабельність, по швидкості терапії вони порівнянні з металевими.

Наша клініка використовує кераміку ABSOLUTE PLUS ™, брекети Krystal ™, SPARKLE ™; сапфірові від Adenta. Ці марки прекрасно себе зарекомендували.

Показання для установки брекетів

Показання для носіння брекетів включають:

 • сильне випинання, зміщення щелепи;
 • нахил зубів;
 • великі міжзубні щілини;
 • значний простір між верхньою і нижньою щелепою.

Процес створення і установки брекетів

Установку брекетів передує стоматологічна консультація. Під час першого візиту пацієнта лікар оцінює стан ротової порожнини. Важливо пройти обстеження і ліквідувати наявні проблеми з зубами. На першій консультації лікар ставить попередній діагноз, складає план терапії. Пацієнту пропонується пройти рентгенологічне обстеження щелепи.

Зуби і ясна перед установкою брекетів обов'язково потрібно вилікувати, щоб вони були здоровими. Наявність карієсу і запалень слизової неприпустимо - ці проблеми необхідно вирішити. Зубна поверхня повинна бути чистою, при необхідності видаляється наліт і камінь. Після цього лікар знімає зліпки зубів для виготовлення ортодонтичної конструкції.

При установці брекетів лікар для зручності роботи використовує зубної і щелепної ретрактор. По закінченню процедури фахівець дає рекомендації по догляду за ортодонтичної конструкцією.

Протипоказання до установки

Список протипоказань до носіння брекетів включає:

 • відсутність зубів (конструкція кріпиться до зубів);
 • розлади психіки;
 • захворювання кісток;
 • ендокринні та імунні патології.
 • До відносних протипоказань відносять пародонтит, наявність кіст і гранульом, погану гігієну ротової порожнини.

Способи оплати

Оплату за надані стоматологічні послуги можна зробити шляхом готівкового і безготівкового розрахунку. Можлива повна - перед початком лікування і поетапна - після кожного відвідування стоматологічного кабінету за фактом виконання процедури.

Відповіді на питання
1.Де знаходиться стоматологія?

Стоматологія знаходиться в одному зі спальних районів Одеси - Київський район, вул Тополина, 14/1 

Приходьте, ми будемо раді Вас бачити! 

Записатися на консультацію або прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • зателефонувавши по телефоному номеру +38 096 300 10 40
 • написавши нам на пошту asteriaclinic@gmail.com
 • скористатися формою запису на нашому сайті.

У кожного лікаря свій індивідуальний графік прийому. Для запису до конкретного лікаря Вам необхідно звернутися до нашого адміністратора. 

Графік роботи нашої клініки:

 • Понеділок - П'ятница 8:00 - 19:00
 • Субота - 8:00 - 15:00
 • Неділя - вихідний
Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі