Одеса, вул.Тополина 14/1

Лікування пародонтозу Одеса

Пародонтоз ясен називають дистрофічні патологію тканин пародонта, яка придбала хронічну форму. Лікування пародонтозу слід почати, як тільки є підозри або показання стоматолога. Своєчасне відвідування стоматології дозволяє виявити пародонтоз ясен на ранній стадії. При цьому захворюванні відбувається оголення шийок і коренів зубів, через що розвивається підвищена чутливість зубів, подразнення ясен. Рівномірна деструкція кісткової тканини альвеолярного відростка щелепи призводить до порушення роботи щелепи. Пародонтоз - це серйозне захворювання ясен, може бути гострим і хронічним яке потрібно лікувати в обов'язковому порядку. Найчастіше зустрічається у людей старшого віку. Стоматологічна клініка "Астерия" приймає пацієнтів з пародонтозом за адресою: вул. Тополева 14/1 (Таїрове) - Київський район.

 

Симптоматика пародонтозу в залежності від стадії

На початковому етапі захворювання симптоми відсутні, але зміни в пародонті вже мають місце, хоча болю і свербіння немає.

Для другої стадії характерна наступна симптоматика:

 • зменшення межзубного простору;
 • застрявання шматочків їжі між зубами;
 • кровоточивість ясен під час чищення;
 • легкий свербіж.

Симптоми третьої стадії, для якої характерно повне і необоротне руйнування тканин:

 • посилення кровоточивості і болю;
 • розхитування зубів, випадання;
 • виразки на яснах.

Етапи лікування пародонтозу ясен в клініці "Астерия" Одеса

Лікування пародонтозу в нашій клініці проводиться в кілька етапів в залежності від ураження зубної порожнини.

Терапія виконується доданими лазером AMD Picasso. Процедуру передує професійна чистка. По закінченню проводиться кюрретаж. Лікар надає кваліфіковані рекомендації Для подальшого домашнього лікування і профілактики. Хронічний пародонтоз лікувати потрібно набагато довше. Найчастіше складні випадки вимагатиму шинування.

Причини появи пародонтозу

У стоматології не в силах назвати характер і справжні причини виникнення пародонтозу. Причиною можуть служити різні біологічні процеси, що протікають в організмі людини. Фахівці клініки "Астерия" в Одесі, більше схиляються до того, що порушений кровообіг в артеріях щелепного ряду можуть служити причиною появи пародонтозу. Саме з цієї причини пацієнти похилого віку найчастіше звертаються за лікуванням пародонтозу в нашу клініку. Досить огляду і звичайного рентгенівського знімка що б оцінити попередньо ступінь занедбаності захворювання.

Наші лікарі

Способи оплати

Оплата здійснюється готівкою або банківською карткою. Можна внести 100% передоплату або робити це по факту надання послуг після кожного візиту до лікаря.

Наскільки важлива профілактика появи пародонтозу

Профілактика пародонтозу грає ключову роль в збереженні здоров'я зубів і ясен. Дуже важливо приходити на профілактичні огляди, регулярно проводити професійну гігієну, поєднувати її з домашнім доглядом за ротовою порожниною.

Відгуки наших клієнтів
Усі відгуки
Відповіді на питання
1.Де знаходиться стоматологія?

Стоматологія знаходиться в одному зі спальних районів Одеси - Київський район, вул Тополина, 14/1 

Приходьте, ми будемо раді Вас бачити! 

Записатися на консультацію або прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • зателефонувавши по телефоному номеру +38 096 300 10 40
 • написавши нам на пошту asteriaclinic@gmail.com
 • скористатися формою запису на нашому сайті.

У кожного лікаря свій індивідуальний графік прийому. Для запису до конкретного лікаря Вам необхідно звернутися до нашого адміністратора. 

Графік роботи нашої клініки:

 • Понеділок - П'ятница 8:00 - 19:00
 • Субота - 8:00 - 15:00
 • Неділя - вихідний
Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі