Одеса, вул.Тополина 14/1

Лікування гінгівіту в Одесі

► 096 300 10 40

Лікування гінгівіту або запалення ясен, вимагає своєчасної (і навіть невідкладної) стоматологічної допомоги. У клініці сімейної стоматології "Астерия" лікування гінгівіту проводиться діодним лазером. Процедура має високу результативність, проходить швидко і безболісно для пацієнта. Усунути кровоточивість і запалення ясен можна за 2-3 прийоми стоматолога. Чекаємо Вас на прийомі за адресою м Одеса вул. Тополева 14/1 (Таїрове)

 

Як проявляється гінгівіт - основні симптоми

Гінгівіт - це запалення країв ясен. Характерні ознаки хвороби:

 • виразки і некротизовані ділянки в порожнині рота;
 • кровоточивість ясен (особливо після чистки і прийому їжі);
 • збільшення шийних лімфовузлів (але не завжди);
 • оголення зубної шийки;
 • утворення бульбашок з рідиною;
 • фізична слабкість і погіршення самопочуття.
 • Запалені ясна виглядають гладкими (глянцевими) і опухлими.

Наслідки розвитку гінгівіту - запалення ясен

 • Поява рихлості ясен
 • Підвищена чутливість зубів
 • Зубний біль при прийомі їжі, пережовуванні
 • Виникнення пародонтиту

Етапи лікування запалення ясен в клініці "Астерия" в Одесі

Лікування гінгівіту проводиться в кілька етапів (в залежності від ступеня ураження ясен). Ось покроковий план дій:

 1. Під час першого візиту доктор оглядає ротову порожнину. При необхідності призначається аналіз крові і рентгенологічний знімок на панорамному рентгенапараті 2D. Далі пацієнтові знімають больовий синдром (в разі гострого дискомфорту) і призначають симптоматичне лікування.
 2. При наступному відвідуванні фахівець проводить професійну чистку від твердих зубних відкладень (камінь, наліт) і призначає протизапальну терапію. Якщо при першому відвідуванні у пацієнта немає гострого болю, то чистку можуть провести в той же день.
 3. Далі пацієнтові проводять кюретаж ясен. Тобто підясенні кишені очищають від накопичених бактерій і залишків їжі. Під час лікування використовується лазерний апарат AMD Picasso. Кількість візитів в кожному випадку може сильно відрізнятися (в залежності від ступеня тяжкості хвороби). Кому-то достатньо однієї процедури, іншим пацієнтам може знадобитися більше сеансів. Далі пацієнту докладно розповідають, як правильно доглядати за зубами і яснами і призначають час наступного візиту.

Через кілька днів після терапії хворий повинен буде прийти на огляд. Якщо за допомогою лазерного лікування вдалося повністю усунути проблему і з ротовою порожниною все в порядку, пацієнту дають профілактичні рекомендації і відпускають додому.

Важливо! Для лікування і діагностики використовується сучасне, минуле багатоступеневу перевірку, професійне обладнання. Воно відповідає європейським стандартам якості і 100% безпечно для пацієнтів.

Способи оплати

У стоматологічній клініці "Астерия" можливий як готівковий, так і безготівковий розрахунок. Також допускається поетапна оплата лікування (якщо сеансів кілька) - за фактом надання послуг.

Важливість профілактики запалення ясен

Для запобігання можливого рецидиву важливо дотримуватися профілактичні рекомендації доктора і періодично приходити на огляд і професійну чистку зубів. Будинки потрібно ретельно доглядати за ротовою порожниною (щоденне чищення, плюс полоскання спеціальними розчинами, які призначив лікар) і не затягувати з відвідуванням стоматолога при перших симптомах хвороби.

Лікування гінгівіту в стоматологічній клініці Астерія - це швидкі та безболісні процедури на професійному, високотехнологічному обладнанні, грамотний і уважний персонал і, звичайно ж, регулярні знижки. Записатися на прийом можна на нашому сайті або зателефонувати за вказаним номером телефону.

Відгуки наших клієнтів
Усі відгуки
Відповіді на питання
1.Де знаходиться стоматологія?

Стоматологія знаходиться в одному зі спальних районів Одеси - Київський район, вул Тополина, 14/1 

Приходьте, ми будемо раді Вас бачити! 

Записатися на консультацію або прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • зателефонувавши по телефоному номеру +38 096 300 10 40
 • написавши нам на пошту asteriaclinic@gmail.com
 • скористатися формою запису на нашому сайті.

У кожного лікаря свій індивідуальний графік прийому. Для запису до конкретного лікаря Вам необхідно звернутися до нашого адміністратора. 

Графік роботи нашої клініки:

 • Понеділок - П'ятница 8:00 - 19:00
 • Субота - 8:00 - 15:00
 • Неділя - вихідний
Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі