Одеса, вул.Тополина 14/1

ICON технологія лікування карієсу в Одесі

► 096 300 10 40

ICON стоматологія - особливий метод лікування зубів, зокрема карієсу у дітей. Відрізняється від класичного методу лікування тим, що для лікування не застосовується бормашина. Технологія ICON застосовується в стоматології - новий вид рішення проблем із зубами. Клініка "Астерия" в Одесі проводить інфільтрацію карієсу c допомогою Icon (Айкон) тільки на ранніх етапах виникнення каріозних плям без препарування зуба.

Icon лікування найчастіше застосовують в дитячій стоматології, так як багато батьків хочуть позбавити свою дитину він шуму роботи традиційної бормашини. Але слід зазначити, що даний метод дає результат, якщо звернеться в клініку на ранніх стадіях утворення карієсу у вигляді плям і чорних крапок на зубах. Більш детальну інформацію про спосіб лікування карієсу без бормашини можна отримати у наших фахівців записавшись на прийом по телефону або за адресою вул. Тополева 14/1 (Таїрове) - Київський район Одеси.

 

Перевага ICON методу лікування зубів

Терапія методом Icon без використання бормашини дозволяє:

 • Уникнути необхідності застосування анестезії,
 • Зупинити розвиток карієсу,
 • Зберегти здорові тканини і продовжити термін життя зубів,
 • Забезпечити безболісне лікування,
 • Вирішити проблему за одне відвідування.

Така методика лікування не викличе страху перед відвідуванням стоматолога навіть у малюків. Відмова від бормашини дозволить уникнути застосування знеболюючих засобів, скоротить кількість візитів до лікаря. Лікування карієсу у дітей вимагає дбайливого підходу. Маленькі пацієнти часто бувають проти традиційних методик лікування, бояться звуку і виду бормашини. Стоматологія Asteria пропонує дбайливий варіант вирішення проблеми. Ця процедура не створює дискомфорту. Усунення уражених верств (раннього карієсу) за 15 хвилин.

ICON лікування зубів у дітей в стоматологічній клініці "Астерия" Одеса

Унікальна технологія являє собою пломбування рідкими матеріалами, які проникають в тканини і закривають пори в емалі. Це дозволяє запобігти проникненню всередину зуба руйнівних речовин, бактерій, втрату важливих для здоров'я мікроелементів.

Клініка Asteria в Одесі є новітньою стоматологією, яка пропонує скористатися унікальною можливістю швидко і безболісно вилікувати зуби дитини. Кількість візитів і схема терапії узгоджуються з фахівцем на підставі планованого обсягу лікування.

Наші лікарі

Метод лікування технологією Icon

Спочатку лікар проводить огляд і проводить основні терапевтичні процедури: очищення, видалення відкладень. Після цього за допомогою спеціальної насадки наноситься то самий гелеобразний склад, який спрямований на видалення поверхневого шару (самій початковій стадії) карієсу. Після гель повністю видаляється з порожнини рота і проводиться чистка та сушка. Час дії інфільтрат гелю становить близько 3-х хвилин.

Icon лікування не проводиться в таких випадках

Протипоказаннями служать наявність каріозної порожнини, відколи емалі, ураження емалі НЕ каріозного характеру, індивідуальна непереносимість компонентів препаратів. Також терапія Icon неможлива на молочних зубах і при незавершеному процесі мінералізації.

Вартість і способи оплати

Оплатити послуги можна готівкою або банківською картою. Можливі різні варіанти оплати: передоплата до початку лікування, поетапно після кожного відвідування згідно з обсягом наданих послуг. Вартість послуг стоматології "Астерия"

Відгуки наших клієнтів
Усі відгуки
Відповіді на питання
1.Де знаходиться стоматологія?

Стоматологія знаходиться в одному зі спальних районів Одеси - Київський район, вул Тополина, 14/1 

Приходьте, ми будемо раді Вас бачити! 

Записатися на консультацію або прийом до лікаря Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • зателефонувавши по телефоному номеру +38 096 300 10 40
 • написавши нам на пошту asteriaclinic@gmail.com
 • скористатися формою запису на нашому сайті.

У кожного лікаря свій індивідуальний графік прийому. Для запису до конкретного лікаря Вам необхідно звернутися до нашого адміністратора. 

Графік роботи нашої клініки:

 • Понеділок - П'ятница 8:00 - 19:00
 • Субота - 8:00 - 15:00
 • Неділя - вихідний
Звязатися з нами
Клініка "Астерія" 

Сучасна стоматологічна клініка в Одесі